پنل مدیریت
  خروج
پرستو وب

با بهترين مرورگرهاي اندرويدي سال 2018 آشنا شويد

اخبار > موبایل   |   نویسنده: سيد عبدالعظيم حسيني   |   تاریخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور

بهترين و كارآمد ترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

نوع مرورگر تأثير زيادي در كيفيت استفاده از اينترنت دارد. به همين دليل كمپاني‌هاي مختلف همواره مرورگرهاي متعددي روانۀ بازار مي‌كنند و يا به مرورگرهاي موجود قابليت جديد مي‌افزايند. در اين ميان انتخاب مرورگري كه بهترين كيفيت و سرعت را داشته باشد و نيازهاي كاربر را بهتر برطرف كند دشوارتر مي‌شود. با ما همراه باشيد تا 10 نمونه از جديدترين و بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018 را با هم بررسي كنيم.

 فروش اقساطي موبايل بدون پيش پرداخت

Brave Browser

 بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

تبليغات اينترنتي تقريباً براي همۀ كاربران آزاردهنده هستند. حذف تبليغات البته مضرات فراواني براي برخي تجارت‌ها خواهد داشت اما كمپاني Brave در سال 2016 اولين نسخه از مرورگر خود را با هدف حذف تبليغات ناخواسته روانۀ بازار كرد. Brave جلوي تبليغاتي را كه از تاريخچۀ مرورگر استفاده مي‌كنند مي‌گيرد و به اين ترتيب سرعت و سطح امنيت دستگاه را افزايش مي‌دهد. همچنين باعث افزايش دوام باتري دستگاه خواهد شد. Brave Browser ويژگي‌هاي پايه‌اي ديگر مرورگرها را نيز دارد. ويژگي‌هايي مانند بوك‌مارك (Bookmarks)، تاريخچه و ... . اين مرورگر را مي‌توانيد به صورت رايگان از پلي استور دانلود كنيد.

Dolphin Browser

 بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

دلفين از ابتداي تولد تا كنون يكي از موفقترين مرورگرهاي اندرويد بوده و جوايز بسياري را به خود اختصاص داده است. اين مرورگرامكانات فراواني دارد كه موجب مي‌شود آن را در طبقه‌بندي بهترين‌ها قرار دهيم. امكاناتي مانند بلاك كردن تبليغات، پخش فايل‌هاي فلش، پخش‌كنندۀ ويدئو HTML5 و ... . افزونه‌هاي بسياري نيز براي اين مرورگر وجود دارد كه در صورت نياز مي‌توانيد از آن‌ها استفاده كنيد. Dolphin Browser را به صورت رايگان از پلي استور دانلود كنيد.

Ecosia Browser

 بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

 Ecosia يك مرورگر دوستدار محيط زيست است! اين مرورگر تمامي ويژگي‌هاي معمول مرورگرهاي ديگر، مانند امكان بازكردن چند tab، بوك‌مارك، دانلود، حفاظت از حريم خصوصي و ... را دارد اما اين‌ها دليل انتخاب ما نيست. اين مرورگر بيش از 80 درصد از درآمد خود را به كاشت درختان اختصاص مي‌دهد. كاشت درخت از ويژگي‌هايي نيست كه ما از يك مرورگر انتظار داشته باشيم اما در هر حال يك كار مفيد براي محيط زيست است! Ecosia يكي از پروژه‌هاي Chromium بوده است و به همين دليل كمي به مرورگر Chrome شباهت دارد. اينمرورگر براي افرادي مناسب است كه زياد با صفحات وب كار نمي‌كنند اما مرورگري مي‌خواهند كه عملكرد مناسبي داشته باشد. اين مرورگر به صورت رايگان در پلي استور موجود است.

Firefox Browser

 بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

تقريباً همۀ كاربران اينترنت با مرورگر Firefox آشنا هستند. اين مرورگر در دو نوع متفاوت براي سيستم‌هاي اندرويد منتشر شده است كه هركدام به نيت خاصي طراحي شده‌اند و كاربري خاص خود را دارند. امكان هم‌گام سازي با نسخه‌هاي ديگر در دستگاه‌هاي ديگر، تنظيمات امنيتي و ويژگي‌هاي معمول ديگر مرورگرها از جمله امكانات نسخۀ معمولي فايرفاكس است.

 براي اين مرورگر افزونه‌هايي در نظر گرفته شده است كه با دانلود و نصب آن‌ها از امكانات بيشتري برخوردار خواهيد شد. نسخۀ Focus فايرفاكس تمركز بيشتري روي حفاظت از حريم خصوصي كاربران، بالا بردن امنيت در فضاي مجازي و بلاك كردن تبليغات دارد. علاوه بر اين‌ها، اين browser سرعت خوب و ظاهر زيبايي دارد. فايرفاكس البته هنوز باگ‌هايي دارد اما قطعاً مي‌توان آن را جزو بهترين مرورگرهاي موجود در نظر گرفت. اين مرورگر را نيز مي‌توانيد به صورت رايگان در گوگل پلي دانلود كنيد.

Flynx Browser

 بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

هدف بسياري از تكنولوژي‌هاي روز دنيا، صرفه‌جويي در زمان است. سازندگان مرورگرهاي اندرويد نيز به اين نكته توجه كرده‌اند و براي راحتي استفاده و صرف چند ثانيه زمان كمتر، مرورگرهاي شناور را ساخته‌اند. اين مرورگرها به كاربران اجازه مي‌دهند چند كار را هم‌زمان انجام دهند. مثلاً اگر در حال كار با اپليكيشني مانند اينستاگرام هستيد و در ضمن مي‌خواهيد چيزي را در صفحات وب جست‌وجو كنيد، با لمس يك لينك بدون نياز به خروج از برنامه، مي‌توانيد به browserشناور خود دسترسي داشته باشيد. فلينكس يكي از بهترين و زيباترين مرورگرهاي شناور است كه با استفاده از آن مي‌توانيد در اپليكيشن‌هاي مورد علاقۀ خود به فعاليت بپردازيد و در همان حال به صفحات وب نيز دسترسي داشته باشيد. اين browser امكانات ديگري نيز، مانند حالت شبانه، دارد كه آن را به يكي از متفاوت‌ترين مرورگرهاي اندرويدي تبديل كرده است.

را به صورت رايگان از گوگل پلي دانلود كنيد.

Google Chrome

 بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

پراستفاده‌ترين مرورگر اندرويد كه از قبل روي بيشتر گوشي‌ها و تبلت‌ها نصب است و جزو تنظيمات كارخانه به شمار مي‌رود، گوگل كروم، نيازي به معرفي ندارد! بسياري افراد پس از خريد گوشي نيازي براي تغيير مرورگر احساس نمي‌كنند و به استفاده از كروم ادامه مي‌دهند. اين البته يك انتخاب منطقي است. از آنجا كروم ساختۀ گوگل است به راحتي با حساب كاربري گوگل شما هم‌گام مي‌شود به اين ترتيب شما مي‌توانيد به اطلاعات همۀ كروم‌هاي دستگاه‌هاي مختلف خود دسترسي داشته باشيد. گوگل كروم سازگاري خوبي با سيستم‌هاي اندرويد دارد و تقريباً هميشه آخرين قابليت‌هاي اندرويد را، قبل از مرورگرهاي ديگر، در آپديت‌هاي خود خواهد داشت. اگر browserگوگل كروم از قبل روي گوشي يا دستگاه شما نصب نشده است، مي‌توانيد آن را به صورت رايگان از گوگل پلي دانلود كنيد.

Lightening Browser

 بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

Lightening يك مرورگر ساده، كم‌حجم و پرسرعت است كه قابليت‌هايي مانند امكان پخش فايل‌هاي فلش، بلاك كردن تبليغات، بازكردن چند tab و ... دارد. همچنين لايتنينگ با Orbot به عنوان يك Tor Proxy سازگاري دارد و اين به معناي بالاترين حد امنيت در محيط وب است. نسخۀ رايگان اين browser كاربردي است اما براي دسترسي به امكانات پيشرفته‌تر، بايد آن را به قيمت 1.50 دلار خريداري كنيد. براي خريد يا دانلود نسخۀ رايگان اين مرورگر، به گوگل پلي مراجعه كنيد.

Microsoft Edge Browser

 بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

تقريباً هيچ‌كس تجربۀ خوشايندي با مرورگر قبلي مايكروسافت، يعني اينترنت اكسپلورر نداشته است! اما اين بار مايكروسافت مرورگري را براي استفادۀ كاربران عرضه كرده است كه قابليت‌هاي فراوان و سرعت بالا را به صورت هم‌زمان دارد. Microsoft Edge نخستين بار به همراه ويندوز 10 به بازار عرضه شد و توجه كاربران را به خود جلب كرد. نسخۀ اندرويدي اين مرورگر قابليت هم‌گام شدن با نسخۀ ويندوز را دارد و اين امكان براي كاربران بسياري مفيد واقع مي‌شود. سرعت و امنيت بالا، حالت ريدينگ (reading) براي مطالعۀ راحت‌تر متون، جست‌وجوي صوتي و ... از جمله امكانات متعدد اين browser به شمار مي‌روند. Microsoft Edge هنوز در رقابت با گوگل كروم عقب است اما براي كساني كه به فضاي محصولات مايكروسافت عادت دارند گزينۀ خوبي محسوب مي‌شود. اين مرورگر رايگان است و مي‌توانيد آن را از گوگل پلي دانلود كنيد.

Opera Mini browser

بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

اپرا ميني يكي از بهترين و قديميترين مرورگرهاي اندرويد است. يك مرورگر سبك با سرعت بالا كه امكانات بسياري دارد. امكاناتي مانند حالت شب، وب‌گردي پنهان، كاهش مصرف اينترنت، امكان پخش ويدئوها و ... . اين مرورگر را مي‌توانيد به صورت رايگان از گوگل پلي دانلود كنيد.

Phoenix Browser

 بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

بهترين مرورگرهاي اندرويد در سال 2018

 

مرورگر فونيكس بسياري ويژگي‌هاي مثبت دارد و بسياري كارها را به درستي انجام مي‌دهد. از جمله قابليت‌هاي اين browser مي‌توان از بلاك كردن تبليغات، امكان ذخيره‌سازي اطلاعات، حالت شب و ... نام برد اما مهمترين مزاياي اين browser پشتيباني آن از  34 زبان و امكان دانلود آفلاين است. اين ويژگي كه بيشتر در كشورهاي در حال توسعه طرفدار دارد (جايي كه مردم به اينترنت نامحدود پرسرعت دسترسي ندارند)، امكان ذخيره‌سازي صفحات را به كاربران مي‌دهد تا بتوانند ويدئوها يا هر صفحه‌اي را به صورت آفلاين تماشا كنند. البته اين مرورگر مشكلاتي نيز دارد كه قابل اغماض هستند. فونيكس در مقايسه با نام‌هاي بزرگي مانند گوگل كروم قدرت زيادي ندارد، اما يك مرورگر كاربردي مناسب محسوب مي‌شود. اين browser را مي‌توانيد به صورت رايگان از پلي استور دانلود كنيد.

 

 تدوين و گرد آوري:azim hoseiny
کلمات کلیدی
 google chrome     microsoft edge      browser     flynx     opera mini     brave     dolphin     firefox     مرورگر     مرورگرهاي اندرويد          
13
دیدگاه شما  

خدمات و محصولات

طراحی وبسایت

سئو و بهینه سازی

سیستم اتوماسیون اداری

پرتال های سازمانی

سامانه پیام کوتاه

تماس با ما

پست الکترونیک: ParastoTeam@gmail.com

آدرس: قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران -

طبقه چهارم- دفتر تیم برنامه نویسی پرستو

تلفن: 9195423622 98 +

تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم برنامه نویسی پرستو بوده و محفوظ می باشد.